honarfardi

honarfardi

honarfardiTel:88-0000-0000

چگونه اعتماد بنفس داشته باشيم (راههاي كامل و جديد براي زنان)

همه ي ما با اعتماد بنفس به دنيا نمي آييم و هيچكس در هر شرايطي با اعتماد بنفس نيست. با صحبت كردن در مورد اعتماد بنفس نميتوانيد به آن دست پيدا كنيد. ما زنها مشكلات خاصي براي افزايش اعتماد بنفسمان داريم. اعتماد بنفس بصورت غريزي با ما همراه نميشود. دخترها معمولا جسارت و اعتماد به نفس كمي دارند. در اينجا بهترين تكنيك ها را از زبان يكي از معتبرترين وب سايت هاي روانشناسي مطرح مي كنيم. 

فرمولهاي موفقيت :

مسئوليت هايتان را بپذيريد

به ديگران كمك كنيد

در زندگي تجربه كسب كنيد

يك طرح عملي بريزيد و آن را اجرا كنيد

به آن بچسبيد!

خودتان را باور داشته باشيد

كاري كه از آن ميترسيد را هر روز انجام دهيد!

از منتقد دروني خود سوال كنيد

يك مربي پيدا كنيد

چگونه اعتماد بنفس داشته باشيم (راههاي كامل و جديد براي زنان)

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۷:۱۹ | خودم به تنهايي
،

بهترين كود براي خيار كدام است؟ چه مقدار از آن استفاده كنيم؟

گياه خيار گياهي است يكساله و از جمله گياهاني است كه براي كشت و پرورش آن، مراقبت و دانش بالايي نياز است. مواد مغذي موجود در خاك خيلي زود توسط بوته خيار جذب و مصرف مي شود و گياه براي رشد به مواد بيشتري نياز دارد پس بايد با استفاده از كود اين گياهان را تغذيه نمود. رشد بوته خيار سريع است و در اغلب خاك هايي كه مشكل شوري نداشته باشند مي رويد و در خاك هايي كه از مواد آلي بالا و pH بين ۶-۷ برخوردار باشند، بسيار خوب رشد مي كند. اما به دليل حساسيت گياه به شوري، بايد از مصرف يك دفعه كود اجتناب كرد و كود هاي محلول را به طور مداوم و متعادل با نياز گياه از طريق سيستم آبياري مصرف نمود.

مزاياي استفاده از كود در پرورش گياهان:

  1. افزايش مقاومت گياه در برابر بيماري هاي گياهي
  2. استحكام ريشه و رشد اندامهاي هوايي گياه
  3. سبب ترشح انواع هورمون ها و محرك هاي رشد آنزيم هاي طبيعي مختلف ،انواع آنتي بيوتيك ها و تركيباتي مانند سيروفورها و گازهاي فرار مي گردد.
  4. از بين بردن آفت ها و …

معرفي چند كود ديگر:

كود كامل اختصاصي خيار (پومد)

کود-پومد

كود مايع مخصوص خيار و گوجه فرنگي

کود-مخصوص-خیار-و-گوجه

بهترين كود براي خيار كدام است؟ چه مقدار از آن استفاده كنيم؟

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۴:۴۹ | خودم به تنهايي
،

15 تا از رازهاي موفقيت افراد مشهور طبق جديدترين تحقيقات روز دنيا

رمز انسانهاي موفق چيست؟ آيا آنها باهوش ترند يا سختتر كار ميكنند؟ آيا ريسك پذير هستند و يا دوستان تاثير گذار و قدرتمندي داردند؟ ما در اين متن ۱۰ تا از رازهاي موفقيت اين افراد را برايتان آورده ايم تا الهام بخش شما باشند. از نظر بسياري از بزرگان دنيا، موفقيت يعني بهترين بودن و يا بهتر بودن از هر كس ديگر در يك حوزه خاص تا يك حد مشخص! ما هم اين مقاله را با مطالعه چند مقاله از بزرگان دنيا براي شما استخراج كرده ايم.

۱-اينكه شما چطور فكر ميكنيد، تعيين كننده ي همه چيز است

۲-بر طبق روياهاي حقيقي و اهدافتان تصميم گيري كنيد

۳-عمل كنيد (اهداف بدون عمل هيچ چيزي نيستند)

 

۴-هيچگاه از يادگرفتن دست نكشيد

۵-ثابت قدم باشيد و سخت كار كنيد

 

۶-ياد بگيريد كه جزييات را تجزيه و تحليل كنيد

 

۷- بر روي زمان و پولتان تمركز كنيد

 

15 تا از رازهاي موفقيت افراد مشهور طبق جديدترين تحقيقات روز دنيا 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۷:۲۱ | خودم به تنهايي
،

دانلود بهترين جزوه پي دي اف آموزش تعميرات موبايل (رايگان)

ممكن است براي شما هم بارها پيش آمده باشد كه گوشيتان معيوب يا سوخته و يا شكسته باشد يا به هر دليل ديگري كه گوشي شما احتياج به تعمير و تعويض قطعه داشته باشد و شما از اين قضيه كلافه شويد. پس بهتر است آموزش هاي متوالي ما را در صفحات ديگر هم دنبال كنيد تا در كمترين زمان و خيلي راحت، تعميرات موبايل را سريع و حرفه اي بياموزيد.

معرفي يك برنامه جهت آموزش تعمير موبايل:

همچنين دانلود و نصب برنامه اندرويدي آموزش تعمير موبايل مي تواند شما در اين زمينه ياري دهد. اين برنامه براي آموزش تعميرات سخت افزاري تلفن هاي همراه يا موبايل با حداكثر كيفيت و امكانات درست شده است كه براي علاقه مندان به الكترونيك و تكنولوژي الكترونيك موبايل گزينه اي بسيار مناسب مي باشد. تصاوير زير، بخش  هايي از محيط كار اين برنامه مي باشد.

برنامه تعمیر موبایل

برنامه تعمیر موبایل2

دانلود بهترين جزوه پي دي اف آموزش تعميرات موبايل (رايگان)

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۵:۱۹ | خودم به تنهايي
،

سرمايه لازم براي پرورش بوقلمون چقدر است و چقدر سود خالص دارد؟

پرورش بوقلمون هاي سفيد مقرون به صرفه نيست زيرا با بررسي قيمت گوشت آن نوسان زيادي دارد. همچنين بازار جوجه آن بسيار بي ثبات و داراي نوسان بوده است.(از لحاظ قيمت و تهيه جوجه ). هرچند در دوره هايي برخي توليدكنندگان سودهايي كرده اند ولي بعلت بازار پر نوسان اين حوزه هرگز پيشنهاد به توليد در اين زمينه نمي شود.

 

پرورش بوقلمون 1 

اما پرورش بوقلمون بومي اصلاح شده مقرون بصرفه است و پيشنهاد به ورود به اين زمينه ميشود.زيرا قيمت خريد بوقلمون زنده آن در شرايط خريد تضميني شركت ، بطور تقريبي دوبرابر قيمت بوقلمون سفيد ميباشد و در بازار خرده فروشي سودي به مراتب بيشتر دارد. از طرفي دوره رشد بوقلمونهاي بومي اصلاح شده حدود ۶ الي ۷ ماه ميباشد كه طي اين زمان حدود ۳۵ كيلو دان خورده و بوقلمونهاي نر وزني حدود ٧ كيلو ميگيرند.هزينه دان و ساير هزينه هاي پرورش به ازاي هر بوقلمون از ۱۰۰ هزار تومان تجاوز نميكند كه حداقل با قيمت ١١۰هزار تومان قابل فروش است.

سرمايه لازم براي پرورش بوقلمون چقدر است و چقدر سود خالص دارد؟

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۱:۰۶ | خودم به تنهايي
،

آموزش تصويري بهترين روش شيرجه زدن در آب استخر (نمايشي و سرعتي)

شيرجه يا از روي سكو انجام ميشود يا از تخته فنري. سكو دو نوع است: سكوي ۱۰ متري و سكوي ۵ متري. همچنين تخته فنري نيز ۲ نوع است: ۳ متري و ۱ متري. در كل شيرجه زدن مهارت و دقت بالايي را مي طلبد. ورزشكاران رشته شيرجه چه از ارتفاع بلند شيرجه روند و چه از ارتفاع كوتاه جزء شجاعترين و هنرمندترين ورزشكاران به حساب مي‌آيند و هماهنگي عصب و عضله زيادي را نياز دارند چرا كه جهش آنان از سكوي ۱۰ متري انرژي كافي براي رسيدن به سرعت ۵۵ مايل در ساعت را در لحظه برخورد با سطح آب را فراهم مي‌كند.

خطرات احتمالي هنگام شيرجه رفتن:

۱- ورود بد به آب

۲- برخورد به تخته يا سكوي پرش

۳-فشار وارده به گوش‌ها

۴- برخورد به كف استخر با عمق كم آب ويا اشياء زير آب

آموزش تصويري بهترين روش شيرجه زدن در آب استخر (نمايشي و سرعتي)

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۵:۰۵ | خودم به تنهايي
،

فوايد ورزش بوكس كدامند و چگونه بصورت كاملا اصولي شروع كنيم؟

فوايد ورزش بوكس براي بدن

رشد عضلات

در ورزش بوكس، شما با يك مشت زدن، تمام عضلات بالا‌تنه و پايين‌تنه را درگير مي‌كنيد و سپس عقب‌نشيني كرده و به اطراف حركت مي‌كنيد. اگر مي‌خواهيد به حجم عضلات خود اضافه كنيد، بوكس بهترين انتخاب است. بوكسرها با سوزاندن چربي‌هاي اضافه خود، بدني سفت و عضلاتي محكم پيدا مي‌كنند.

چربي‌سوزي

بوكسرها ورزشكاراني خوش‌اندام هستند و چربي بسيار كمي دارند. يكي از دلايل كم بودن چربي در اين ورزشكاران اين است كه بوكس ورزشي مبتني بر گروه‌هاي وزني مي‌باشد. در چنين ورزشي، شركت‌كنندگان بايد با افرادي مسابقه دهند كه هم‌وزن‌شان هستند. بنابراين هدف ورزشكاران اين است كه در سبك‌ترين گروه وزني ممكن قرار بگيرند.

بوکس

كاركرد موثر قلب

مشت زدن و جهش درون رينگ بوكس، انرژي قابل توجهي مصرف مي‌كند، بهمين دليل بوكس ورزشي موثر براي تمرين قلب نيز بحساب مي‌آيد. ۳۰ دقيقه تمرين بوكس پر برخورد با كنسول بازي نينتندو وي، مي‌تواند نقش مهمي در فعاليت‌هاي روزانه ايفا كرده و بعنوان تمريني هوازي قلمداد شود.

فوايد ورزش بوكس كدامند و چگونه بصورت كاملا اصولي شروع كنيم؟

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۵:۰۹ | خودم به تنهايي
،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان